Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Oprogramowanie dla firm i urzędów

Przede wszystkim wygodne

Otrzymujesz system ze standardową konfiguracją i częściowo wypełnioną bazą danych, m.in. podstawowe słowniki. Automatyczne funkcje pozwalają : powielać operacje, generować dokumenty na podstawie poprzednich okresów lub szablonów, drukować serie dokumentów, eksportować dane w formatach xls lub txt, otwierać załączniki korzystając z zewnętrznych aplikacji bez opuszczania programu.
Możesz skonfigurować indywidualny interfejs dla każdego użytkownika.

screen

Sam wybierz swój pakiet

Zamawiasz dowolny zestaw modułów - my zapewniamy integrację. Za każdy kolejny moduł w pakiecie otrzymasz korzystny rabat.

screen

Zbudowane na doświadczeniu

Nasze systemy funkcjonują w wielu instytucjach państwowych oraz prywatnych firmach o różnych profilach działalności. Kumulujemy doświadczenia naszych klientów i przetwarzamy je na funkcjonalność naszych rozwiązań. Łączymy dobrą znajomość aspektów prawnych i wieloletnią praktykę programistów z nowoczesnymi technologiami informatycznymi.

Opieka przez całą dobę

Oferujemy profesjonalny serwis naszych produktów i konsultacje telefoniczne przez całą dobę. Błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia klientów. Zapewniamy nadzór autorski nad wdrożeniem, przeszkolenie pracowników, doradztwo oraz pomoc w sytuacjach awaryjnych.

Uszyte na miarę

Funkcjonalność systemu dopasujemy do Twoich potrzeb: sam określisz funkcje, które są niezbędne, przydatne lub mile widziane, możesz zamówić funkcje dodatkowe - napiszemy je specjalnie dla Ciebie. W systemie widzisz tylko te informacje, które chcesz, ale w każdej chwili możesz zobaczyć więcej. Zdefiniujemy raporty zgodne z Twoimi oczekiwaniami lub zrobisz to sam korzystając z udostępnionych w programie narzędzi.

Przejdź na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ, jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej