Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Ami-Magazyny

Specyfikacja Systemu

Nowoczesne rozwiązanie wspomagające procesy magazynowe. Umożliwia zdefiniowanie dowolnej liczby magazynów o różnym profilu (materiały, towary, wyroby, inne). Indeksy (kody) materiałów i towarów budowane wg kryteriów zadanych przez użytkownika. Wybór metody wyceny rozchodów (FIFO, LIFO, średnia cena ważona, ze wskazania) ustalane na początku każdego okresu obrachunkowego. Typy dokumentów definiowane odrębnie dla każdego magazynu. Ewidencja obrotów w kartotekach ilościowej i ilościowo-wartościowej na podstawie dokumentów dotyczących przyjęcia, wydania, przesunięcia i innych operacji.

screen

Pełna historia dostaw z uwzględnieniem dostawcy, daty i ceny zakupu. Kontrola stanów magazynowych przy wystawianiu dokumentów oraz przy przekroczeniu norm zdefiniowanych przez użytkownika. Łatwa inwentaryzacja, drukowanie i wprowadzanie arkuszy spisu z natury z możliwością automatycznego generowania dokumentów różnic inwentaryzacyjnych, nadwyżek i strat. Ustalanie zużycia materiałów w działach przedsiębiorstwa przez prowadzenie rozdzielnika kosztów materiałowych.

screen

Przedewszystkim wygoda!

Uporządkowanie dokumentów i procesów magazynowych, szybki dostęp do danych o stanach ilościowo-wartościowych w magazynach, wykaz materiałów ze stanami poniżej normy, przekrojowe analizy definiowane na życzenie użytkownika, łatwa, intuicyjna obsługa, eksport danych w formatach xls lub txt, wszechstronne, definiowane na życzenie użytkownika analizy, możliwość konfiguracji poziomu uprawnień i indywidualnego interfejsu dla każdego użytkownika .

Zamów prezentację

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego