Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Ami-Płace

Specyfikacja Systemu

Ewidencja danych osobowych w okresie zatrudnienia i po zwolnieniu, rejestracja przebiegu kariery zawodowej pracowników, rejestracja absencji, emisja zestawień kadrowych, rejestracja czasu przepracowanego i nieprzepracowanego, emisja wydruków dokumentów finansowych (listy płac, paski wypłat, zestawienia zbiorcze, analizy, przelewy na ROR)

screen

Prowadzenie kartoteki płacowej pracowników, prowadzenie kartoteki pracowników spoza firmy (umowy zlecenia, umowy o dzieło), rozliczanie roczne podatku dochodowego od pracowników własnych i spoza firmy (PIT 11, PIT 40), rejestracja i rozliczanie funduszu socjalnego.

screen

Przede wszystkim wygoda!

Zagwarantowanie dostępu do opcji modułu tylko dla zarejestrowanych użytkowników, z kontrolą kodu, hasła oraz zróżnicowanym poziomem uprawnień, instalacja systemu ze standardową konfiguracją i częściowo wypełnioną bazą danych (podstawowe słowniki), dostosowanie zakresu funkcjonalnego, w tym wydruków, zestawień i algorytmów, do potrzeb klienta, przetwarzanie danych wg optymalnych algorytmów standardowych lub uzgodnionych z użytkownikiem, możliwość współpracy z systemami zewnętrznymi (np. bankowość elektroniczna, programy GUS, PŁATNIK).

Zamów prezentację

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego