Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Ami-AlkD, Ami-AlkH

Specyfikacja Systemu

Rejestracja i rozpatrywanie wniosków podmiotów ubiegających się o koncesje na (hurtową/detaliczną) sprzedaż napojów alkoholowych. Wydawanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, decyzji o odmowach, wygaszeniu, cofnięciu, wyprzedaży.

screen

Łatwe i szybkie wyszukiwanie informacji wg zadanych cech, szeroki wachlarz sprawozdań, raportów i zestawień. Moduł rejestracji i kontroli rozliczeń finansowych pozwala na uzyskanie informacji o zadłużeniach i nadpłatach.

screen

Przedewszystkim wygoda!

Prosta i intuicyjna obsługa, łatwy i szybki dostęp do danych o zadłużeniach i stanie wpłat podmiotów posiadających wydane zezwolenia, dostosowanie zakresu funkcjonalnego, w tym zezwoleń i dokumentów do potrzeb klienta, dostęp do danych bieżących i historycznych z całego okresu działania systemu, zgodność z przepisami ( m. in. Ustawą o wychowaniu w trzeźwości, Kpa).

Zamów prezentację

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego