Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Ami-Zlecenia

Specyfikacja Systemu

Rejestracja zleceń wraz z opisem szczegółowym i planowanymi wartościami kosztów i sprzedaży, rejestracja czasu przepracowanego na zlecenia (karty pracy), rejestracja kosztów rzeczywistych w układzie rodzajowym (w tym transfer kosztów z innych modulów systemu), możliwość rozliczania kosztów pośrednich jako narzutów wg ustalonego z Klientem algorytmu, analiza kosztów zleceń wg wybranych parametrów.

screen

Rejestracja wykonania zlecenia wg dokumentów WZ ( w tym wysyłki częściowe), powiązanie wykonania zlecenia z wystawionymi fakturami i wartością przychodu, analiza zleceń zamkniętych i w toku pod kątem zyskowności, stanu realizacji, kontrahenta itp.

screen

Przedewszystkim wygoda!

Możliwość śledzenia kosztów i zyskowności zleceń w okresie ich realizacji, kontrola czasu pracy na zlecenia-analizy w wielu przekrojach, eksport danych w formatach xls lub txt, wszechstronne, definiowane na życzenie użytkownika analizy, zindywidualizowanie poziomu uprawnień dla różnych użytkowników, możliwość konfiguracji indywidualnego interfejsu dla każdego użytkownika.

Zamów prezentację

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego