Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Ami-Płace

Specyfikacja Systemu

Wystawianie faktur vat, faktur korygujących, pro forma i innych dokumentów definiowanych przez użytkownika, rejestry VAT, słowniki kontrahentów oraz wyrobów i usług z możliwością grupowania (wielopoziomowo).

screen

Możliwość: rejestracji zapłat i kompensat, prowadzenia kasy (kwity kasowe, raporty kasowe), rejestracji wyciągów bankowych, ewidencji dokumentów w walutach obcych z automatycznym wyliczaniem różnic kursowych.

screen

Przedewszystkim wygoda!

Możliwość powielania faktur z poprzedniego okresu, grupowy wydruk faktur ze wskazanego okresu, eksport danych w formatach xls lub txt, zindywidualizowanie poziomu uprawnień dla różnych użytkowników, wszechstronne, definiowane na życzenie użytkownika analizy dokumentów, możliwość konfiguracji indywidualnego interfejsu dla każdego użytkownika.

Zamów prezentację

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego