Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Ami-Akcyza

Specyfikacja Systemu

Obsługa magazynowa składu podatkowego. W przypadku produkcji możliwość automatycznego generowania dokumentów magazynowych przy współpracy z automatyką przemysłową. Ewidencja ilościowo-wartościowa wyrobów akcyzowych tworzona automatycznie na podstawie dokumentów magazynowych.

screen

Ewidencja zawiera wszystkie informacje, wymienione w par.12 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 24.02.2009 r. Możliwość tworzenia różnorodnych zestawień wyrobów akcyzowych objętych procedurą zawieszenia poboru akcyzy, wyrobów akcyzowych z zapłaconą akcyzą oraz wyrobów akcyzowych wyprodukowanych i magazynowanych w składzie.

screen

Przedewszystkim wygoda!

Zagwarantowanie dostępu do opcji modułu tylko dla zarejestrowanych użytkowników, z kontrolą kodu, hasła oraz zróżnicowanym poziomem uprawnień, prosta i intuicyjna obsługa, możliwość tworzenia szerokiej gamy zestawień definiowanych przez Klienta, zgodność z przepisami.

Zamów prezentację

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego