Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Ami-Stomatologia

Specyfikacja Systemu

Ami-Stomatologia jest prostym w użyciu narzędziem usprawniającym pracę gabinetu stomatologicznego, ortodontycznego itp. Wystarczy chwila by stworzyć pełną kartotekę pacjentów. Dane możesz uzupełniać w dowolnym momencie! Równie szybko stworzysz cennik zabiegów z podziałem na kategorie.

Analiza cefalometryczna przez nas proponowana jest bardzo elastyczna. Oprócz standardowych pomiarów dostarczanych wraz z programem, możesz zdefiniować normy dla innych pomiarów.

Dzięki diagramom dentystycznym łatwo odnotujesz stan zdrowia pacjenta. Wszystko to pozwoli Ci efektywnie zaplanować jego leczenie i przedstawić kosztorys. Oprogramowanie dla stomatologii i ortodoncji nigdy nie było tak przyjazne!

screen

Bogaty w opcje terminarz pozwoli Ci łatwo rozplanować harmonogram przyjęć. Wystarczy kliknąć by przesunąć wizytę na inny dzień, a opcja automatycznego wysyłania maila pozwoli Ci utrzymywać stały kontakt z pacjentem i przypominać o jego wizytych.

Dzięki oprogramowaniu Ami-Stomatologia będziesz mieć również kontrolę nad finansami gabinetu. W każdej chwili możesz sprawdzić zaległości w płatnościach pacjentów, sporządzić zamówienie na brakujące materiały dentystyczne.

screen

Przedewszystkim wygoda!

Możesz mieć natychmiastowy dostęp do wszystkich informacji o pacjencie, w tym do analizy cefalometrycznej czy diagramów dentystycznych i historii zabiegów (karty pacjenta), ale również do zdjęć zapisanych poza programem. Łatwa i szybka rejestracja pozwoli Ci sprawnie zarządzać gabinetem. Kilka kliknięć wystarczy, by budować harmonogramy przyjęć, sprawnie wyznaczać wizyty pacjentów i wysyłać im automatyczne powiadomienia mailowe.

Zamów prezentację

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego