Strona AmiSoft.pl wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Nie zawierają one prywatnych danych.

Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Senema

Specyfikacja Systemu

Senema to system nadzoru maszyn, pozwalający na bieżący monitoring współczynnika OEE oraz analizujący postoje maszyn ze względu na ich przyczyny, miejsca wystąpienia i czas trwania.

screen

Dane do systemu przekazywane są automatycznie ze sterowników bez możliwości ingerencji z zewnątrz. Użytkownik (operator linii produkcyjnej) może jedynie uzupełniać wprowadzone do bazy danych zapisy co eliminuje błędy spowodowane tzw. czynnikiem ludzkim.

screen

Przedewszystkim wygoda!

System pozwala na wyświetlenie ekranu pokazującego on-line pasek postępu produkcji w odniesieniu do planu z ostrzeżeniami w przypadku zagrożeniu planu lub jego niewykonalności oraz wyliczaną na bieżąco dostępność, wydajność i współczynnik OEE dla każdej linii produkcyjnej.

Zobacz stronę Senema

Jak przejsc na AmiSoft

Organizację i procesy w Twojej firmie przełożymy na model funkcjonowania systemu. Przeanalizujemy obieg informacji i dostosujemy system do Twoich oczekiwań. Doradzimy jak zmodernizować struktury danych, jak usprawnić ich przepływ,jak wykorzystać możliwość zróżnicowanego dostępu do informacji.

Jeżeli masz starszy system, pomożemy przenieść dane do nowego.

Zobacz więcej

Oprogramowanie AmiSoft

jest jak garnitur szyty na miarę

będzie Ci wygodnie

zobacz dlaczego